خانه درباره ما اخبار مقالات تجهیزات آزمایشگاهی استخدام قوانین و مقررات ثبت شکایات تماس با ما
tell071 - 32360095-6
قوانین و مقررات
 

قوانین و مقررات:

ثبت هر سفارش و یا تراکنش مالی با آزمایشگاه تشخیص طبی فرزانگان به معنی پذیرش قوانین و شرایط ذیل می باشد و خریدار ملزم به مطالعه و رعایت قوانین مندرج در این صفحه می باشد.

 اطلاعات خریدار:

کاربر(آزمایشگاه همکار یا عادی) می بایست در هنگام ثبت نام جهت سفارش آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کند و حتما ايميل و شماره تماسی که قرار می دهد معتبر باشد تا در هنگام جوابدهی و همچنین در صورت نیاز بتوان با کاربر تماس برقرار کرد. ضمنا در صورتي كه اطلاعات مندرج در حساب كاربري صحيح نباشد، ‌هرگونه تاخير یا اشتباه به وجود آمده در پذیرش نمونه و ارسال جواب متوجه کاربر مي باشد.

روش های پرداخت:

روشهای پرداخت برای کاربر عادی الزاما نقدی و برای آزمایشگاه های همکار با توجه به قرارداد به صورت نقدی یا غیر نقدی میباشد.

نحوه بسته بندی و انتقال نمونه:

 بایستی نمونه های خون، سرم و ادرار در لوله آزمایشی بهمراه برچسب اطلاعات بیمار که درب آن به خوبی محکم و همچنین با پارافیلم بسته شده باشد درون کیسه یا زیپ کیپ در جوار یخ خشک در جعبه کائوچویی که حرارت به داخل آن نفوذ نکند و در برابر ضربه مقاوم باشد انتقال داده شوند. بدلیل حساس بودن تست های تخصصی و نیاز به سرد بودن نمونه دریافتی در این مرکز، انتقال بایستی ترجیحا از طریق شرکت های معتبر حمل و نقل بین شهری باشد. (به عنوان مثال کاراپست، همابران،تیپاکس یا غیره)   

دستورالعمل ها:

آزمایشگاه های همکار بایستی دستورالعملهای مربوط به نمونه گیری و ارسال نمونه ها و همچنین فرم قرارداد بین آزمایشگاهی را از لینک مربوطه دانلود نموده و پس از مطالعه کامل انها در صورت نیاز پرسش های خود را مطرح نمایند.

تکمیل فرم های مربوطه:

آزمایشگاههای همکار بایستی فرم های مربوط به هر پنل را از روی سایت دانلود نموده و تکمیل نمایند و به همراه نمونه ها ارسال نمایند.

جوابدهی:

به منظور حصول اطمینان از صحت جواب ها آزمایشگاه فرزانگان می تواند در صورت اقتضاء، درخواست اطلاعات و یا نمونه گیری مجدد جهت انجام تست های تکمیلی دهد. بدیهی است در چنین مواردی زمان ارائه جواب ها نیز به تاخیر خواهد افتاد.